PL4FC w GRO

autor: Benek_007 - 27/03/2013 14:10
PL4FC w GRO

Pojawiło się zielone światło dla nowego tytułu w Polish 4 Fun Clan. Zarząd zainteresowała propozycja stworzenia sekcji w grze Ghost Recon Online. Prace nad tworzeniem struktur nowej odnogi klanu trwają już od jakiegoś czasu. Opiekunem tego nowego tytułu w klanie zostanie Benek_007. Rekrutacja zostanie otwarta z dniem kiedy nasi Webmasterzy stworzą odpowiednie działy na forum. 

Nadzieje związane z tym nowym tytułem są duże. Scena Ghost Recona daje możliwość klanom duże pole do popisu. Zarówno Ubisoft jak i sami gracze stworzyli kilka ciekawych lig i turniejów na których nasz klan ma ambicje zamieszać. Tworzona na bieżąco sekcja turniejowa już zaczęła przygotowania do najbliższego sezonu w European League

Tom Clancy’s Ghost Recon Online jest nową grą wieloosobową. To taktyczna strzelanka z widokiem z trzeciej osoby, która jest dystrybuowana całkowicie za darmo w Internecie. Ghost Recon Online jest rozwijane przez Ubisoft Singapore i oferuje wszystkie najlepsze cechy serii Ghost Recon w dynamicznej grze sieciowej, którą można ściągnąć na komputery PC. 

Ghost Recon Online dostarczy najbardziej społecznościową, wciągającą i konfigurowalną odsłonę serii Ghost Recon. Gra oferuje możliwość wyboru pomiędzy trzema klasami Duchów, dostosowania swojej broni, wdrażania nowoczesnych technologii wojskowych oraz interakcji z drużyną. Ghost Recon Online posiada również bogatą platformę wspierającą społeczne i stałe elementy postępu w grze. Rozgrywkę sieciową uzupełniają bogate graficznie krajobrazy i mapy, które jakością śmiało mogą rywalizować z tymi znanymi z konsolowych produkcji. Gra jest bezpłatna dla wszystkich graczy, a dzięki możliwości zakupu dodatkowych przedmiotów premium, gracze będą mogli w pełni spersonalizować swoją rozgrywkę.

„GhostRecon Online posiada najlepsze cechy serii. Przeniesienie ich w tryb online sprawi, że miliony nowych graczy będzie mogło wcielić się w jednego z żołnierzy Duchów.” – powiedział Hugues Ricour, starszy producent Ubisoft’u. „Gra została zaprojektowana tak, aby pozwolić od początku na darmową zabawę. Nasz zespół dołożył wszelkich starań, aby GhostRecon Online stał się wyjątkowym, najwyższej jakości tytułem online.”

Ghost Recon Online jest najnowszą produkcją Ubisofta na rynku gier sieciowych i pierwszą ich strzelanką dostępną w darmowej dystrybucji. Poprzez dostarczenie gry jako darmowej usługi, dają szanse na kontakt pomiędzy milionami fanów serii, udział we wbudowanych w grę społecznościach oraz ciągłe zagłębianie się w ulubione światy gry.

Więcej informacji o grze można znaleźć na stronie internetowej www.GhostReconOnline.com.

www.GhostReconOnline.com

Tagi: Ghost Recon Online
Dodaj komentarz

Musisz się zalogować