Co w trawie piszczy...

autor: Benek_007 - 06/04/2013 21:08
Co w trawie piszczy...

 

 

Czyli przegląd tygodnia na scenie Ghost Recon Online..

Ubisoft już od jakiegoś czasu mydli graczom oczy drobnymi eventami i nowościami. Jedną z nich jest cotygodniowa wyprzedaż. Przez ten tydzień mogliśmy wykupić Doładowanie XP/RP. Dzięki niemu możemy szybciej zdobywać punkty doświadczenia oraz zarabiać punkty zaopatrzenia. Oszczędzić możesz 50%! Oferta jest jeszcze ważna do 10 kwietnia, 6:00 rano. Więcej możesz przeczytać klikając TUTAJ.

Twórcy gry mimo tak napiętego grafiku nie zapomnieli o świętach i dali możliwość graczom kupienia sobie świątecznego prezentu. Dziękujemy za hojność! Zalegający śnieg na trawnikach dał producentom gry możliwość wykazania się nietuzinkowym humorem umieszczając w sklepie 1 i 2 kwietnia, gwiazdkowe prezenty. Czytaj więcej TUTAJ. Jeżeli sprawiłeś sobie ten prezent to podziel się z nami w komentarzach co wylosowałeś.

Oczywiście nie mogło zabraknąć tradycyjnej już konserwacji serwera w środę tj. 03.04.13, od godziny 6:00-11:00. Czytaj więcej TUTAJ.

...

Ubisoft doprowadził do płaczu większość graczy 1 kwietnia, umieszczając wiadomość, że zostanie dodany nowy tryb do gry. Mało tego, powstał nawet zwiastun prezentujący nową rozgrywkę. Myślę, że wszyscy gracze uświadomili sobie, że mamy prima aprilis dopiero pod koniec wspomnianego wcześniej zwiastunu. Producenci wykazali się wielką odwagą dodając tego newsa, biorąc pod uwagę, że od ostatniej aktualizacji minęło już kilka miesięcy. Mimo to Dance Recon Revolution okazał się świetnym pomysłem na żart. Doceniamy, ale nie róbcie już tego więcej. Czytaj więcej TUTAJ.

Ostatnią nowinką jest wprowadzenie Pakietu Pustynnego, czytaj więcej TUTAJ.

To już tyle na ten tydzień. Pozdrawiamy was serdecznie i życzymy wielu fragów

Polish 4 Fun Clan

Tagi: Przegląd Tygodnia
Dodaj komentarz

Musisz się zalogować