Planetary Annihilation

autor: RL89 - 22/03/2014 20:52
Planetary Annihilation

Jestem niezmiernie dumny z faktu ogłoszenia, iż w naszym klanie została utworzona sekcja Planetary Annihilation, która będzie prowadzona przez założyciela naszej wspaniałej społeczności, 90s.

Planetary Annihilation, to innowacyjna strategia czasu rzeczywistego (RTS), która jest bezpośrednią kontynuacją rewelacyjnego Total Annihilation.
Ciągle rozbudowywana gra, oferująca niemalże nieograniczone możliwości rozgrywki. Rozbudowujesz bazę, tworzysz ogromną armię i walczysz o dominację. Brakuje Ci przestrzeni? Czas na ekspansję innych planet. Do dyspozycji masz całe układy planetarne, które mogą stać się Twoją kolonią. Ciśnij we wroga przelatującymi meteorytami, które obrócą w pył większą część planety. Nie trzeba chyba mówić, że doprowadzi to do eliminacji znajdujących się tam jednostek.

Świetna grafika połączona z rewelacyjną grywalnością i pełnym wsparciem twórców, czynią Planetary Annihilation najlepszym RTSem ostatnich lat. Mimo, iż gra jest w wczesnej fazie gammy, już rozgrywane są poważne turnieje, w których do wygrania są poważne pieniądze. 

Gra obejmuje pełne wsparcie dla modderów, dzięki czemu mogą tworzyć całe armie i układy od podstaw. Giganci tacy jak EA, Activision, czy Ubisoft powinni brać z twórców PA przykład jak tworzyć grę dla graczy, a nie tylko dla pieniędzy.

>> Dołącz do nas! <<

Tagi: PA, Planetary Annihilation, RTS
Komentarze
Artike @ 08/08/2014 16:34
Czy sekcja nadal aktywna ?
90s @ 16/08/2014 22:08
ktoś tam jeszcze gra, napisz do mnie na forum to się umówimy na wspólne granie
Dodaj komentarz

Musisz się zalogować