Kącik filmowy (YouTube)

autor: Artike - 16/11/2014 13:14
Kącik filmowy (YouTube)

Witam wszystkich! Dziś mała nowość na stronie mianowicie co tygodniowy kącik filmowy, będzie się on ukazywał co Tydzień w niedziele lub sobotę.

Ale to od was zależy czy się ukaże i co będzie przedstawiał :) Na forum założyłem temat w którym możecie mi podsyłać filmiki które znajdziecie, trafią do was lub coś co Wy stworzyliście. Filmiki będą różne, od muzycznych przez wpadki po zwykłe gameplay'e. Wszystko oczywiście związane z grami i godne uwagi. Temat na forum:http://forum.pl4fc.net/topic/14505-kacik-filmowy/

Zapraszam również do dyskusji, na temat filmików w wyżej wymienionym temacie. A teraz do dzieła!

Pierwszy filmik znalazłem Ja, już dawno ale chciałem się nim podzielić. Jest to utwór autorstwa 503RubenMusic, rap opowiada o tym jak szybko zmieniły się gry. Mimo że mam dopiero 16 lat, pamiętam jak błagałem Mamę żeby zabrała mnie do kumpla na strzelanie do kaczek lub pogranie w kontre ( zawsze chodziłem górą :D), lub jak Tata pokazywał mi pierwszego doom'a. Gry szybko się rozwijają, a ten utwór nie tyle to pokazuje co opowiada.

https://www.youtube.com/watch?v=nCVkoiugbdw&list=UUV9zMs9Tq85u15UD9mEupJw&index=15

Kolejny podesłał filmik podesłał RL89. Jest to wyreżyserowany filmik autorstwa CorridorDigital. Opowiada krótką historie, opartą na znanej chyba każdemu grze(oraz przede wszystkim modzie) DayZ. Sposób wykonania nie pozostawia nic do życzenia, filmik mimo iż fanmade'a trzyma fason.

https://www.youtube.com/watch?v=gFTmU-fvZXE

Trzeci już dziś filmik podsyła Jimmy, filmik z GTA V. Pokazuje w jakim stopni można opanować grę i jak można się nią po prostu bawić. To co robi gracz na filmiku (mi jako przeszedłem jedynie GTA V do prawie ostatniej misji) zapiera dech w piersiach, też tak chce umieć :D

https://www.youtube.com/watch?v=Pk8TovBBizY&feature=youtu.be

Ostatni filmik na dziś podsyła Darmix, filmik jest z Planetary Anihilation. Mimo iż w naszym klanie grono graczy/fanów PA jest małe postanowiłem pokazać ten filmik. Pokazuje jak graja gracze na światowym poziomie, może kogoś zaciekawię i skłonie do zakupu gry(warto). Komentarz jest po angielsku, ale to nie powinno być większym problem bo liczy się to co na ekranie :)

https://www.youtube.com/watch?v=UiKCCG4cn3s&list=UUKRQUxjdMBUabzLltaQwuQA

Zapraszam do podsyłania kolejnych filmików i dyskusji na ich temat. Oraz dziękuje osobą które już to zrobiły :) Pozdrawiam i do usłyszenia!

Tagi: GTA v DAYZ FILMIKI KĄCIK FILMOWY ARTIKE DARMIX JIMMI RL89
Komentarze
90s @ 17/11/2014 00:35
Dla mnie najciekawsze w kolejności to nr 2,4,3,1.Bardzo fajny pomysł z kącikiem filmowym, już się doczekać następnego tyg nie mogę:)
RL89 @ 20/11/2014 00:23
Meczyk z PA naprawdę bardzo ciekawy. Ale już wcześniej wiadomo było, że czerwony wygra.
Dodaj komentarz

Musisz się zalogować