Rainbow Six: Siege

autor: Michaster - 17/05/2016 19:51
Rainbow Six: Siege

Cześć!
Z tej strony Michaster i od dziś zaczynam pracę jako redaktor klanowej strony. Trzeba w końcu odświeżyć witrynę, a może odbije się to pozytywnie w przyszłości.
W takim razie pierwszym news będzie o grze, która skłoniła mnie ostatnio do zakupu. Mam na myśli Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.

Jakiś czas temu nasz klanowicz Hetman zakupił jako pierwszy ową produkcję i nakłaniał resztę osób do kupna. (Jeszcze w tamtym roku, w okresie późno jesiennym odbyła się beta nowego Rainbow Six, w której miałem okazję uczestniczyć i po przegraniu paru godzin byłem pozytywnie do niej nastawiony.) Jak widać zadziałało. Parę osób z naszej społeczności ją w tym momencie posiada: Ja, Hetman, GaaX, Maul, Diacon, Dżimi

Nie chcę się rozpisywać w tym newsie na temat samej gry. O tym można przeczytać na innych stronach growych poświęconych recenzjom. W mojej opinii gierka jest bardzo przyjemna. Traktuje ją jako dobry zamiennik CS'a i super się przy niej bawię, nie wkurzając się, jak to bywało często w grze Valve. Przede wszystkim nie wystarczy umiejętność strzelania do wrogów. Mocny nacisk jest na taktyczne zagrania, które bez współpracy nie przyniosą dużych efektów. Do tego dochodzi multum różnorakich operatorów, posiadających unikalne gadżety wspomagające nas w meczu, gdzie pod koniec dostajemy tzw. punkty renomy. Dzięki nim możemy zaopatrzyć się w specjalistów oraz dodatki do broni, począwszy od celowników, kończąc na skinach. 

Do wyboru mamy mecze:
Casual - Zwykły mecz, do którego możemy dowolnie dołączyć lub wyjść. Wygrywa drużyna, która wygra 3 rundy.

Ranked - Jak sama nazwa wskazuje, jest to mecz rankingowy, który wpływa na naszą rangę.

Obrazek przedstawiający ilość i wygląd rang:
 

Dostępne tryby:
Hostile - Drużyna atakująca ma za zadanie przejąć i przenieść zakładnika w strefę ewakuacji lub wybić cały team wroga. Obrona oczywiście nie może do tego dopuścić. Jeśli któraś z drużyn zabije zakładnika przegrywa.
Bomba - Mamy w dwóch miejscach bombę, atakujący muszą rozbroić którąś z nich, obrona to samo co opisywałem wcześniej.
Przejęcie terenu - Atakujący muszą stać przez jakiś czas w odpowiednim miejscu, aby wygrać, a broniący im w tym przeszkadzają.
Terrorist Hunt - Forma kooperacji, gdzie po drugiej strony barykady mamy terrorystów w postaci botów. W tym trybie wróg ma większą przewagę liczebną.

Mamy plan, by stworzyć sekcję Rainbow Six Siege, lecz potrzeba więcej osób. Dlatego zachęcamy wszystkich do kupna gierki. Cena niestety nie jest mała bo wynosi ona ponad 100zł, Jeśli chcecie wiedzieć więcej na temat gry to możecie pytać na ts'ie albo na forum.

Pozwolę sobię wrzucić link do filmu mojego autorstwa, gdzie z ekipą rozgrywany parę meczy w R6:

https://www.youtube.com/watch?v=LnaVXU6Kgdg

Dziękuję za przeczytanie tego tekstu i jeszcze raz zachęcam do kupna gry.

Tagi: Rainbow Six Siege Tom Clancy Michaster News nowy Hetman redaktor GaaX Maul Diacon Dżimi
Komentarze
Hetman @ 17/05/2016 21:30
No rangi trochę już nie aktualne, ale w końcu nowy post na stronie ;P
Michaster @ 17/05/2016 21:50
Nie ma jeszcze grafiki tych nowych rang.
90s @ 27/05/2016 22:22
Osz newsy ,tak trzymać:)
Dodaj komentarz

Musisz się zalogować