Pozostałe nowości
autor: DeeJay - 21/10/2010 11:16
Multimedialne targi ON/OFF 2010 już w ten weekend w Warszawie

Już w ten piątek rozpocznie się jedna z najbardziej oczekiwanych imprez branżowych tego roku w Polsce – targi ON/OFF w Warszawie. Będzie to doskonałe miejsce do sprawdzenia najnowszych nowinek technologicznych, w tym oczywiście najbardziej popularnych gier wideo, które dopiero czekają na swoją premierę.

autor: DeeJay - 12/10/2010 01:51
Multiplayer w Gears of War 3 - beta testy, dedykowane serwery i inne nowości

Tryb wieloosobowy niewątpliwie jest jednym z powodów, dla którego miliony graczy czekają na Gears of War 3. Poprzednie dwie odsłony serii były jednymi z najbardziej obleganych pozycji na Xbox Live, więc podobnie powinno być w przypadku „trójki”. Tymczasem dowiedzieliśmy się kilku ciekawych szczegółów na temat multiplayera.

autor: DeeJay - 10/10/2010 19:35
Microsoft likwiduje oddział zajmujący się reklamami w grach

W ciągu ostatnich kilku lat gracze przyzwyczaili się do widoku reklam wewnątrz swoich gier. Okazuje się jednak, że biznes ten nie dla wszystkich jest wystarczająco zyskowny, co najlepiej widać po korporacji Microsoft, która właśnie skasowała swój wewnętrzny oddział zajmujący się tą dziedziną.

autor: DeeJay - 09/10/2010 21:37
Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 9-10 października

Jak co weekend przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Direct2Drive i GamersGate. Tym razem taniej można kupić m.in. gry firmy Atari oraz dawnego TopWare.

autor: DeeJay - 09/10/2010 21:35
Call of Duty: Black Ops z szansami na pobicie rekordu przedsprzedaży

Sieć sklepów z grami wideo GameStop poinformowała, że najnowsza odsłona serii Call of Duty jest na najlepszej drodze do pobicia rekordu przedsprzedaży ustanowionego w ubiegłym roku przez Modern Warfare 2. Emocje studzą analitycy, zdaniem których do końca roku dzieło studia Treyarch rozejdzie się w nakładzie „tylko” 12 milionów egzemplarzy.

Tagi: cod: black ops
autor: DeeJay - 28/09/2010 21:44
PL4FC.NET v3

Dzisiaj premierę miała nowa, trzecia już, odsłona oficjalnej strony klanowej PL4FC. Została ona napisana całkowicie od zera, a w planach są ciągłe rozszerzenia funkcjonalności. Na razie ilość funkcji nie powala, ale mamy już jakąś bazę na której będzie można dopracowywać rzeczy.

Wszelkie propozycje dotyczące dalszego rozwoju witryny prosimy umieszczać w komentarzach. :)
PS. W miarę możliwości postaramy się przenieść co ciekawsze nowinki z poprzedniej wersji strony. Jeśli macie jakieś pomysły co by można było przenieść to również wypisujcie je w komentarzach.

Tagi: pl4fc, strona
‹ First  < 14 15 16 17 >