Pozostałe nowości
autor: Benek_007 - 27/03/2013 16:32
Battlefield 4

Na pewno wszyscy już wiecie, że dzisiaj pojawił się pierwszy Gameplay z gry Battlefield 4. Po oglądnięciu pierwszych kilku minut widok zapiera dech w piersiach mimo tego, że rozgrywka bardzo przypomina tą z poprzedniej części. Trzeba przyznać, że otoczenie wygląda olśniewająco, tekstury są dopieszczone a fizyka gry jest zaskakująco realistyczna. Pytanie tylko czy właśnie na to liczą fani serii Battlefield. Dyskusja na forum rozgorzała, zarówno entuzjaści jak i przeciwnicy nowej odsłony BFa mają mocne argumenty "za" i "przeciw".

LINK DO GAMEPLAYA

Tagi: Battlefield 4
autor: Benek_007 - 27/03/2013 14:10
PL4FC w GRO

Pojawiło się zielone światło dla nowego tytułu w Polish 4 Fun Clan. Zarząd zainteresowała propozycja stworzenia sekcji w grze Ghost Recon Online. Prace nad tworzeniem struktur nowej odnogi klanu trwają już od jakiegoś czasu. Opiekunem tego nowego tytułu w klanie zostanie Benek_007. Rekrutacja zostanie otwarta z dniem kiedy nasi Webmasterzy stworzą odpowiednie działy na forum. 

Nadzieje związane z tym nowym tytułem są duże. Scena Ghost Recona daje możliwość klanom duże pole do popisu. Zarówno Ubisoft jak i sami gracze stworzyli kilka ciekawych lig i turniejów na których nasz klan ma ambicje zamieszać. Tworzona na bieżąco sekcja turniejowa już zaczęła przygotowania do najbliższego sezonu w European League

Tagi: Ghost Recon Online
autor: RL89 - 25/08/2012 23:26
Konkurs na projekt koszulki

Myślałeś kiedyś, jak to by było, gdyby ludzie chodzili w koszulkach zaprojektowanych przez Ciebie?Teraz możesz się o tym przekonać, ponieważ rozpoczynamy konkurs na projekt koszulki klanowej.Jeżeli masz ciekawy pomysł i chęć realizacji, zaprojektuj koszulkę, która będzie noszona przez naszych klanowiczów.

autor: RL89 - 25/08/2012 23:10
Kompanie plackowe

W związku z tym, iż wakacje chylą się ku końcowi i coraz więcej "placków" jest aktywnych, czas rozpocząć bardziej poważne rozgrywki.
Zwykłe bitwy powoli się każdemu nudzą. Granie tylko po to, aby zdobyć X doświadczenia, bądź Y kredytów, nie powodują wzrostu adrenaliny.

Dlatego nastał czas kompanii plackowych.

autor: RL89 - 04/08/2012 00:36
Gorączka Złota vol.3

W najbliższy poniedziałek (6.08.2012) w godzinach 18-20 odbędzie się trzecia edycja eventu "Gorączka Złota".

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w tej edycji szansę na zdobycie 2500 golda mają wyłącznie osoby z naszego klanu.
Grać będziemy w kompaniach "mistrzowskich" dla 8 tierów. 
autor: Iras - 04/06/2012 23:07
Nowości na targach E3

W dniach 4-7 czerwca odbywają się targi E3, gdzie EA prezentuje swoje nowości. Można zobaczyć co nas czeka, jakie zmiany w grach, jakie są założenia twórców. Jednym z minusów jest, iż wszystkie gry prezentowano na konsolach. Czyżby zapomniano o pecetowcach??Podczas konferencji 4 czerwca zaprezentowano nowość jaką jest Battlefield Premium. o tym w rozwinięciu. Prezentowano również nadchodzącego groźnego rywala CoD'a jakim jest nowy Medal of Honor: Warfighter 2 w którym będziemy mieli możliwość wcielić się w żołnierzy elitarnej Polskiej jednostki GROM, tylko w trybie Multi i niestety tylko w wersji kolekcjonerskiej :(

 

Tagi: BF premium
‹ First  < 2 3 4 5 6 >  Last ›