Pozostałe nowości
autor: Artike - 16/11/2014 13:14
Kącik filmowy (YouTube)

Witam wszystkich! Dziś mała nowość na stronie mianowicie co tygodniowy kącik filmowy, Będzie się on ukazywał co Tydzień w niedziele lub sobotę.

Ale to od was zależy czy się ukaże i co będzie przedstawiał :) Na forum założyłem temat w którym możecie mi podsyłać filmiki które znajdzie, trafią do was lub coś co Wy stworzyliście. Filmiki będą różne, od muzycznych przez wpadki po zwykłe gameplay'e. Wszystko oczywiście związane z grami i godne uwagi. Temat na forum:http://forum.pl4fc.net/topic/14505-kacik-filmowy/

Zapraszam również do dyskusji, na temat filmików w wyżej wymienionym temacie. A teraz do dzieła!

Tagi: GTA v DAYZ FILMIKI KĄCIK FILMOWY ARTIKE DARMIX JIMMI RL89
autor: Artike - 15/11/2014 13:33
Zmiany i jeszcze raz... Zmiany- Porządki Klanowe [Update]

Jak zapewne każdy z aktywnych Klanowiczów zauważył, pojawiło się małe zamieszanie. Ale nie ma się czego bać wszystko jest pod kontrolą .

Zamieszanie i dezinformacja są spowodowane porządkami i poprawieniem organizacji. Między innymi  RL postanowił "posprzątać" forum i ts'a klanowego z nieaktywnych osób z rangą "Klanowicz". Dlatego również wszyscy aktywni Klanowicze którzy to czytają są proszeni o napisanie w swoim podaniu rekrutacyjnym "Jestem aktywny", jako odpowiedz  nie edycja!

Wracając do reorganizacji, w rozwinięciu udostępniam wam listę zmian które w najbliższym czasie zagoszczą(lub już to zrobiły) w naszym klanie. Lista jest stworzona przez RL89 i jest aktualna na dzień 22-11-2014, mogą zajść zmiany z czasem które nie będą zgodne z listą, postaram się ją aktualizować wraz z postępem prac.

Tagi: klan PL4fC porządki reorganizacja RL89 forum lista zmiany
autor: Hetman - 03/11/2014 20:55
World of Tanks - rusza na nowo

W związku z dużym zainteresowaniem grą World of Tanks wznawiamy rekrutację.

Problemy z rejestrację na forum powinny być już rozwiązane, przypominam, że rejestracja na stronie i forum to dwie różne rzeczy i nie są ze sobą połączone. w razie problemów zgłaszać sie do opiekunów tytułów, lub zarządu Hetman i RL89.

W związku z ruszeniem pełną parą nowej (starej) sekcji na komisarza rekrutacyjnego awansuje Netiusza, aby mógł pomagać w lepszej organizacji sekcji dla WooDkiDa i Rossiego.

Tagi: WoT
autor: RL89 - 22/03/2014 20:52
Planetary Annihilation

Jestem niezmiernie dumny z faktu ogłoszenia, iż w naszym klanie została utworzona sekcja Planetary Annihilation, która będzie prowadzona przez założyciela naszej wspaniałej społeczności, 90s.

Tagi: PA, Planetary Annihilation, RTS
autor: RL89 - 25/01/2014 16:07
DayZ wypiera WarZ

W dniu dzisiejszym z powodu braku aktywności, sekcja WarZ\Infestation zostaje zamknięta.
Jednakże to nie koniec survival horroru z zombiakami w naszym klanie, ponieważ otwieramy sekcję DayZ, który cieszy się od dawna wielkim zainteresowaniem.

Zapraszam na forum w celu rekrutacji.

Tagi: DayZ
autor: Benek_007 - 18/04/2013 12:12
Zapowiedź 0.11.0 - Poprawki & Zmiany

Ubisoft zapowiedział, że w najbliższym czasie wprowadzi do gry kilka usprawnień. Z tego co wyczytaliśmy z newsa na stronie GRO wprowadzone zostaną następujące zmiany:

 • Usprawnienie osłon
 • Standaryzacja czasu przygotowywania broni
 • Usprawnienie w użyciu karabinów snajperskich
 • Rozwiązanie problemu nadmiernego problemu
 • Usprawnienie efektywnego zasięgu broni
 • Zmiany w powrocie celownika
 • Zbalansowanie trafień krytycznych
 • Poprawka dla granatów uderzeniowych
 • Redukcja zasięgu granatów
 • Redukcja skuteczności wkładek ochronnych
 • Inne usprawnienia

Więcej możesz się dowiedzieć naciskając na Czytaj więcej..

Tagi: Ghost Recon Online
 < 1 2 3 4 >  Last ›