Pozostałe nowości
autor: Benek_007 - 18/04/2013 12:12
Zapowiedź 0.11.0 - Poprawki & Zmiany

Ubisoft zapowiedział, że w najbliższym czasie wprowadzi do gry kilka usprawnień. Z tego co wyczytaliśmy z newsa na stronie GRO wprowadzone zostaną następujące zmiany:

 • Usprawnienie osłon
 • Standaryzacja czasu przygotowywania broni
 • Usprawnienie w użyciu karabinów snajperskich
 • Rozwiązanie problemu nadmiernego problemu
 • Usprawnienie efektywnego zasięgu broni
 • Zmiany w powrocie celownika
 • Zbalansowanie trafień krytycznych
 • Poprawka dla granatów uderzeniowych
 • Redukcja zasięgu granatów
 • Redukcja skuteczności wkładek ochronnych
 • Inne usprawnienia

Więcej możesz się dowiedzieć naciskając na Czytaj więcej..

Tagi: Ghost Recon Online
autor: Benek_007 - 15/04/2013 15:11
Co w trawie piszczy...

Czyli przegląd tygodnia na scenie Ghost Recon Online..

Tak samo jak w poprzednim tygodniu, Ubisoft ogłosił drobną wyprzedaż, lecz tym razem możemy kupić, uwaga! Celownik Laserowy za jedyne 99 GC. Ten niesamowity gest ze strony producentów gry zdecydowanie poprawił nam humor. Dziękujemy Ubisofcie. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się coś więcej, kliknij TUTAJ

Oczywiście nie obeszło się bez, już tradycyjnej konserwacji serwerów. Odbyła się ona 10.04 od godziny 6:00 do 11:45. W rzeczywistości trwała do 13:00, lecz kto by to liczył.

Pojawiło się też coś nowego, a mianowicie Pokaz Broni

Powiedzmy, że dobrze wykonałeś pewne zadanie i ktoś Ci mówi: "Wybierz jedną rzecz dostępną tutaj i jest Twoja!".

Teraz powiedzmy, że tą rzeczą, o której mówimy jest broń i że jesteśmy na targu broni... a tym dobrze wykonanym zadaniem była ochrona członków drużyny, gdy zdobywali oni wszystkie punkty. - news na stronie GRO

Krótko mówiąc, przez 2 tygodnie każda broń kosztować będzie 1499 GC. Kliknij TUTAJ i czytaj więcej.

 

 

Tagi: Ghost Recon Online
autor: Benek_007 - 14/04/2013 19:37
WoT dwa lata w Europie!

Aż chciałoby się powiedzieć sto lat! Nasze ukochane "czołgi" kradną nasz cenny czas już od ponad dwóch lat. Z tej okazji życzymy przede wszystkim Wargamingowi wszystkiego co najlepsze. Gratulujemy im również genialnego pomysłu na grę, trzeba przyznać, że udała im się. Gratulujemy również wam, graczom wytrwałości i zawziętości w nabijaniu kolejnych tierów na polach bitew. Wargaming postanowił przeżyć tą rocznicę z wielkim rozmachem i animuszem. Producenci docenili wkład w pracę nad grą wszystkich czołgistów i zapewnili im kilka niespodzianek.

KOD PROMOCYJNY - nie zapomnijcie o kodzie promocyjnym, warto go wprowadzić i cieszyć się 24 godzinną premką i kilkoma dodatkowymi itemami.

Tagi: World of Tanks
autor: Benek_007 - 06/04/2013 21:08
Co w trawie piszczy...

Czyli przegląd tygodnia na scenie Ghost Recon Online..

Ubisoft już od jakiegoś czasu mydli graczom oczy drobnymi eventami i nowościami. Jedną z nich jest cotygodniowa wyprzedaż. Przez ten tydzień mogliśmy wykupić Doładowanie XP/RP. Dzięki niemu możemy szybciej zdobywać punkty doświadczenia oraz zarabiać punkty zaopatrzenia. Oszczędzić możesz 50%! Oferta jest jeszcze ważna do 10 kwietnia, 6:00 rano. Więcej możesz przeczytać klikając TUTAJ.

Twórcy gry mimo tak napiętego grafiku nie zapomnieli o świętach i dali możliwość graczom kupienia sobie świątecznego prezentu. Dziękujemy za hojność! Zalegający śnieg na trawnikach dał producentom gry możliwość wykazania się nietuzinkowym humorem umieszczając w sklepie 1 i 2 kwietnia, gwiazdkowe prezenty. Czytaj więcej TUTAJ. Jeżeli sprawiłeś sobie ten prezent to podziel się z nami w komentarzach co wylosowałeś.

Oczywiście nie mogło zabraknąć tradycyjnej już konserwacji serwera w środę tj. 03.04.13, od godziny 6:00-11:00. Czytaj więcej TUTAJ.

...

Tagi: Przegląd Tygodnia
autor: Benek_007 - 29/03/2013 23:42
Z okazji Świąt Wielkanocnych

Cały zarząd oraz administracja życzą wam,


 cierpliwości, która pomaga czołgistom skutecznie czaić się na wroga choćby za najmniejszym krzaczkiem,
 zdrowia, które potrzebne jest naszym surwiwalistom w walce z hordami zombie,
 radości, która tak często towarzyszy naszym wojakom na polu bitwy,
 uśmiechów, które pozwalają naszym duchom z humorem przyjąć cudowne zdolności przeciwników
 i szczęścia, które zawsze ogarnia nas z chwilą włączenia klanowego Team-Speaka.

Tagi: Wielkanoc
autor: Benek_007 - 27/03/2013 16:32
Battlefield 4

Na pewno wszyscy już wiecie, że dzisiaj pojawił się pierwszy Gameplay z gry Battlefield 4. Po oglądnięciu pierwszych kilku minut widok zapiera dech w piersiach mimo tego, że rozgrywka bardzo przypomina tą z poprzedniej części. Trzeba przyznać, że otoczenie wygląda olśniewająco, tekstury są dopieszczone a fizyka gry jest zaskakująco realistyczna. Pytanie tylko czy właśnie na to liczą fani serii Battlefield. Dyskusja na forum rozgorzała, zarówno entuzjaści jak i przeciwnicy nowej odsłony BFa mają mocne argumenty "za" i "przeciw".

LINK DO GAMEPLAYA

Tagi: Battlefield 4
 < 1 2 3 4 5 >  Last ›